ART-CAR
Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz

Art-car
Wypożyczalnia samochodów

Flota

Smart Forfour

Klasa : A
Wymagany Wiek : 21 lat

Renault Modus/Micra

Klasa : A
Wymagany Wiek : 21 lat

Hyundai I30

Klasa : C
Wymagany Wiek : 21

Renault Megane

Klasa : C
Wymagany Wiek : 21 lat

Ford Focus

Klasa : C+
Wymagany Wiek : 21 lata

Renault Laguna

Klasa : D
Wymagany Wiek : 24 lata

Audi A6 Allroad 4x4

Klasa : D+
Wymagany Wiek : 25 lata

Audi A6 (fabrycznie NOWY)

Klasa : D+
Wymagany Wiek : 27 lata

Renault Trafic (fabrycznie NOWY)

Klasa : Van (9-Osobowy)
Wymagany Wiek : 25 lata

Opel Movano (siedzenia lotnicze)

Klasa: Van (9-Osobowy)
Wymagany Wiek : 25 lata

Renault Master (dvd, lodówka)

Klasa: Van (9-Osobowy)
Wymagany Wiek : 25 lata

Ford Transit L-2 H-2 (Średni)

Klasa : D
Wymagany Wiek : 24 lata

Chlysler Voyager (automat)

Klasa : Mini Van (7-Osobowy)
Wymagany Wiek : 25 lata

Volkswagen Sharan

Klasa : Mini Van (7-Osobowy)
Wymagany Wiek : 25 lata

Kontakt

Więcej szczegółów uzyskają Państwo dzwoniąc do nas lub mailowo. ART-CAR wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz 33-300. Działamy na terenie całej małopolski.

Jak do nas dojechać

Ul Barska 152 Nowy Sącz 33-300

Regulamin

WYPOŻYCZALNI ART-CAR

O NAS : 

     Wypożyczalnia Art-Car to firma świadcząca usługi wynajmu samochodów a także usługi ślubne. Wypożyczalnia samochodów znajduje się w Nowym Sączu, jednak wynajem świadczymy na terenie całej Małopolski w miastach takich jak: Nowy Sącz, Krynica, Muszyna, Tarnów, Brzesko, Limanowa, Nowy Targ, Zakopane, Gorlice i okolicznych województw (podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie). Flota pojazdów, jaką dysponujemy, jest bardzo rozbudowana. Znajdują się w niej zarówno pojazdy segmentu A, limuzyny, Vany, busy czy pełnowymiarowe samochody dostawcze klasy D.  

    Posiadamy nowoczesną flotę samochodów gwarantującą niezawodność i bezpieczeństwo naszym Klientom. Ponadto nowoczesne samochody, które wynajmujemy, charakteryzują się dobrym wyposażeniem, dlatego podróżowanie przy ich pomocy będzie komfortowe i bezproblemowe.   

   Wypożyczalnia samochodów z Nowego Sącza Art-Car udostępnia wybrane pojazdy na dowolny okres liczony w dobach. Przy długoterminowym wynajmie oferujemy atrakcyjne rabaty. Proponujemy bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy - wówczas Ty nic nie płacisz!. Wszystkie warunki wynajmu są jasne i w pełni zrozumiałe. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej wypożyczalni samochodów.

 

REGULAMIN :

§1. ART-CAR wynajmuje samochody osobowe osobom, które spełniają warunki: - wymagana liczba lat - dowód osobisty (paszport jeśli osoba nie mieszka na terenie PL) - prawo jazdy 

§2. W ramach jednodobowej stawki opłaty, najmujący może przejechać samochodem osobowym 300 km na dobe. W przypadku gdy najemca przekroczy wyznaczony limit, zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 25 groszy za każdy przejechany kilometr w przypadku samochodów osobowych.

§3. Najemca zobowiązany jest uiścić kwotę najmu z góry za okres trwania umowy wynajmu, w przypadku zwrotu auta przed końcem umowy ART-CAR nie zwraca nadpłaconej kwoty za wynajmowany samochód. Regulamin wynajmu, wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz

§4. Wyjazd poza granice RP może nastąpić tylko za pisemna zgodą ART-CAR.