ART-CAR
Wypożyczalnia samochodów Nowy Targ, Zakopane

Art-car
Wypożyczalnia samochodów

Flota

Smart Forfour

Klasa : A
Wymagany Wiek : 21 lata

Renault Modus/Micra

Klasa : A
Wymagany Wiek : 21 lata

Hyundai I30

Klasa : C
Wymagany Wiek : 21 lata

Renault Megane

Klasa : c
Wymagany Wiek : 21 lata

Audi A6 allroad 4x4

Klasa : D
Wymagany Wiek : 25 lata

Audi A6 (fabrycznie NOWY)

Klasa : D
Wymagany Wiek : 27 lata

Chlysler Voyager (automat)

Klasa : D (7-Osobowy)
Wymagany Wiek : 25 lata

Ford Transit Custom

Klasa : Van (9-Osobowy)
Wymagany Wiek : 25 lata

Renault Trafic (fabrycznie NOWY)

Klasa : Van (9-Osobowy)
Wymagany Wiek : 25 lata

Opel Movano (siedzenia lotnicze)

Klasa: Van (9-Osobowy)
Wymagany Wiek : 25 lata

Renault Master (dvd, lodówka)

Klasa: Van (9-Osobowy)
Wymagany Wiek : 25 lata

Ford Transit L-2 H-2 (Średni)

Klasa : D
Wymagany Wiek : 24 lata

Kontakt

Art Car wynajem samochodów Nowy Targ, Zakopane, Podhale i okolice. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądz za pomocą poczty elektronicznej. 

Jak do nas dojechać

Waksmundzka 125, Nowy Targ

Regulamin

WYPOŻYCZALNI ART-CAR

O NAS : 

Chcesz wynająć auto na prostych i dogodnych warunkach? Skorzystaj z oferty naszej firmy. Klientom prywatnym jak i firmom proponujemy szeroką gamę pojazdów, dysponujemy nowoczesną flotą posiadamy zarówno samochody osobowe, vany, auta klasy premium jaki i busy do przewozu większej ilość pasażerów. Wynajmowane samochody posiadają pakiety ubezpieczeń a ich stan techniczny jest regularnie sprawdzany, każdy z pojazdów jest komfortowo wyposażony i posiada sprawną klimatyzację. Zawsze staramy się dopasować konkretne usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta. Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu samochodów na okres krótko lub długoterminowy, chętnie doradzimy wybór marki i modelu auta. W naszej wypożyczalni możecie Państwo bezpłatnie wynająć auto zastępcze z OC sprawcy - w takiej sytuacji nic się nie płaci.

 

REGULAMIN :

1 : Osoby które chcą wynająć samochód w naszej wypożyczalni muszą mieć wymaganą liczbę lat 21 (samochody miejskie) 25 lat (samochody klasy premium). Podczas wynalmu należy przedstawić prawo jazdy i dowód osobisty, bądz paszport (paszport jeśli osoba nie mieszka na terenie PL) 

2. W ramach jednej dobowej stawki, najmujący może przejechać samochodem 300 km na dobe. W przypadku gdy najemca przekroczy wyznaczony limit, zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty w wysokości 25 groszy za każdy przejechany  kilometr.

3. Najemca zobowiązany jest uiścić kwotę najmu z góry za okres trwania umowy wynajmu, w przypadku zwrotu auta przed końcem umowy ART-CAR nie zwraca nadpłaconej kwoty za wynajmowany samochód. 

4. Wyjazd poza granice RP może nastąpić tylko za pisemna zgodą ART-CAR.