Przejdź do treści

Ważne informacje przed naprawą samochodu po gradobiciu z Auto-casco:

wyślij wiadomość na naszego maila art.car.naprawy@gmail.com z numerem telefonu oddzwonimy i ustalimy szczegóły,

pomożemy wypełnić i wyślemy wszystkie stosowne dokumenty do zgłoszenia szkody w twojej ubezpieczalni

-przygotujemy samochód do oględzin

PAMIĘTAJ !!! nie akceptuj cennika jaki zostanie do ciebie przesłany, może być stanowczo zaniżony, wszystkie dodatkowe działania konsultuj z nami

-zadzwoń odpowiemy na najistotniejsze pytania tel: 696-719-211

Anomalia atmosferycznych czego efektem jest gradzina, grad, takie szkody można likwidować z ubezpieczenia Aut-casco, Współpracujemy ze wszystkimi firmami Ubezpieczeniowymi, świadczymy usługi dla autoryzowanych serwisów ASO, nasze naprawy nie wpływają na utratę gwarancji.

Dosyć często podczas likwidacji szkód dochodzi do zniżeń wysokości należnego odszkodowania nawet w wysokości 60%, Pytanie dlaczego dochodzi do takich sytuacji? Odpowiedź jest prosta ponieważ mobilni rzeczoznawcy przeprowadzając takie oględziny, nie są wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie skrupulatnych oględzin samochodu. Oględziny przeprowadzane są bez lamp pdr w świetle dziennym, co nijak ma się do profesjonalnego zakładu wyposażonego w wysokiej jakości lampy i miejsce pracy profesjonalnie przygotowane pod kątem napraw pdr.

DODATKOWE USŁUGI:

– w naszej firmie mamy do zaoferowania samochody zastępcze, które wynajmujemy na czas naprawy,

-po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość obioru samochodu od klienta pod wskazanym adresem, oraz dostarczenie go po naprawie na terenie całej Małopolski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szkoda gradowa – Naprawa samochodu z AC