Przejdź do treści

Naprawa z polisy AC: Ważne informacje przed naprawą samochodu po gradobiciu

Naprawa samochodu po gradobiciu z wykorzystaniem polisy Auto-casco (AC) to proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania i znajomości kilku kluczowych kroków. W naszej firmie oferujemy kompleksową pomoc w całym procesie, aby zapewnić, że naprawa będzie przebiegać sprawnie i skutecznie. Poniżej znajdują się najważniejsze informacje, które warto znać przed przystąpieniem do naprawy.

Krok 1: Kontakt z nami

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami. Wystarczy wysłać wiadomość na nasz adres e-mail: art.car.naprawy@gmail.com, podając numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie, aby omówić szczegóły i odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące procesu naprawy. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci na każdym etapie, od zgłoszenia szkody po finalizację naprawy.

Krok 2: Pomoc w zgłoszeniu szkody

Nasza firma oferuje pomoc w wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów do zgłoszenia szkody w Twojej ubezpieczalni. Zajmiemy się przygotowaniem i wysłaniem formularzy, abyś nie musiał się martwić o formalności. Mamy doświadczenie w współpracy z różnymi firmami ubezpieczeniowymi, co pozwala nam skutecznie przeprowadzić cały proces bez zbędnych komplikacji.

Krok 3: Przygotowanie samochodu do oględzin

Przygotujemy Twój samochód do oględzin, które są niezbędne do ustalenia zakresu szkód. Warto pamiętać, że często mobilni rzeczoznawcy ubezpieczeniowi nie są wyposażeni w profesjonalny sprzęt, co może skutkować zaniżeniem wartości odszkodowania. Dlatego ważne jest, aby konsultować wszelkie dodatkowe działania z nami. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Ci uniknąć problemów związanych z niewłaściwą wyceną szkód.

Krok 4: Negocjacje z ubezpieczalnią

PAMIĘTAJ! Nie akceptuj od razu cennika, który zostanie do Ciebie przesłany przez ubezpieczalnię. Może być on zaniżony nawet o 60%. Wszystkie dodatkowe działania konsultuj z nami, abyśmy mogli pomóc Ci uzyskać należne odszkodowanie. Nasz zespół posiada doświadczenie w negocjacjach z ubezpieczycielami i pomoże Ci w uzyskaniu maksymalnej kwoty odszkodowania.

Krok 5: Naprawa samochodu

Po ustaleniu warunków z ubezpieczalnią, przystępujemy do naprawy Twojego samochodu w ramach polisy AC. Nasze usługi nie wpływają na utratę gwarancji pojazdu, a naprawy są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami. Stosujemy nowoczesne technologie i narzędzia, które gwarantują wysoką jakość napraw.

Dodatkowe usługi

W naszej firmie oferujemy również dodatkowe usługi, które mogą ułatwić Ci życie w trakcie naprawy:

  • Samochody zastępcze: Wynajmujemy samochody zastępcze na czas naprawy, abyś mógł kontynuować swoje codzienne obowiązki bez przeszkód. Samochody są w doskonałym stanie technicznym, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo.
  • Odbiór i dostawa samochodu: Po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość odbioru samochodu od klienta pod wskazanym adresem oraz dostarczenie go po naprawie na terenie całej Małopolski. Usługa ta jest szczególnie cenna dla osób, które mają ograniczony czas lub możliwości logistyczne.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Atmosferyczne anomalie, takie jak gradobicia, mogą powodować znaczne szkody w samochodach. Warto wiedzieć, że takie szkody można zlikwidować z ubezpieczenia Auto-casco. Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi i świadczymy usługi dla autoryzowanych serwisów ASO, co gwarantuje najwyższą jakość napraw.

Często podczas likwidacji szkód dochodzi do zaniżenia wysokości należnego odszkodowania. Dzieje się tak, ponieważ mobilni rzeczoznawcy, przeprowadzając oględziny, nie dysponują profesjonalnym sprzętem, który umożliwia dokładne oceny szkód. Oględziny są przeprowadzane w świetle dziennym, bez użycia lamp PDR, co wpływa na dokładność oceny. W naszym profesjonalnym zakładzie dysponujemy wysokiej jakości lampami i odpowiednio przygotowanym miejscem pracy do przeprowadzania napraw PDR.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować. Zadzwoń pod numer: 696-719-211, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy w całym procesie naprawy. Nasz zespół jest gotowy, aby zapewnić Ci najlepszą obsługę i wsparcie na każdym etapie naprawy.

Zaufaj naszej firmie i ciesz się profesjonalną obsługą oraz najwyższą jakością napraw!

Zapraszamy do odwiedzenia pozostałych tematów na naszym blogu w zakładce aktualności w którym dowiecie się o metodzie pdr,wyciąganiu wgniotek,czasu naprawy i wielu innych ważnych oraz ciekawych tematach.

Zapraszamy również do naszej galerii w której są zdjęcia przykładowych wgnieceń po gradzie oraz ich naprawy przez nasz zespół.

1 komentarz do “Naprawa z polisy AC”

  1. Pouczająca lektura! Doceniam szczegółowość i dokładność. Szkoda tylko, że niektóre fragmenty są zbyt techniczne dla laików. Mimo to, świetne źródło wiedzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naprawa z polisy AC